Bu web sitesi sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitemizde en iyi deneyimleri yaşamanız için çerezleri kullanır.

Reddet Kabul Et

ARMAŞ SU ARMATÜRLERİ SAN. VE TİC. A.Ş.

Büyükkayacık OSB Mah. 506 Nolu Sok. No:12, 42160 Selçuklu - KONYA

+90 332 251 74 15 (Pbx)

+90 332 251 74 17

KURUMSAL

ARMAŞ A.Ş. 1998 yılında içme suyu ve tarımsal sulama sistemleri için vana üretmek amacıyla kurulmuştur. Dünya kalitesinde ürettiği ARMAŞ marka vanalarıyla kısa sürede sektöründe önde gelen kuruluşlardan biri olmuştur.

Bugün ürettiğimiz Sürgülü Vana, Küresel Vanalar, Pislik Tutucu Vanalar, Çekvalfler, Vantuzlar, Sulama Hidrantları ve Hidrolik Kontrol Vanalarıyla Endüstri, içme suyu şebekeleri ve tarımsal sulama sistemlerinde müşterilerine yüksek kalitede uygun fiyatlarla hizmet sunmaktadır.

Üretimde kaliteden ödün vermeyen firmamız 2000 yılından bu yana TS EN 9001 Kalite Yönetim Sistemini uygulamaktadır. İnsana ve çevreye verdiğimiz önem çerçevesinde 2007 yılından itibaren TS EN 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve TS EN 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri Belgeleriyle kurumsal yapısını her geçen gün geliştirmektedir.

Ürünlerimiz satış öncesi Test departmanı tarafından basınç ve performans testlerine tabi tutulmakta ve satış sonrası kurulum işletme ve bakım aşamalarında deneyimli mühendislerimizce teknik destek hizmeti verilmektedir.

Müşterilerine daha kaliteli ve güvenli ürünler sunmak için AR-GE yatırımlarını sürdüren firmamız, dinamik kadrosu, güçlü markası ve sürekli gelişen yapısıyla müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerine gelecekte artan başarılarla devam edecektir.