Bu web sitesi sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitemizde en iyi deneyimleri yaşamanız için çerezleri kullanır.

Reddet Kabul Et

ARMAŞ SU ARMATÜRLERİ SAN. VE TİC. A.Ş.

Büyükkayacık OSB Mah. 506 Nolu Sok. No:12, 42160 Selçuklu - KONYA

+90 332 251 74 15 (Pbx)

+90 332 251 74 17

TÜRKİYE’DE İLK VE TEK WRAS VE NSF ONAYLI BASINÇ DÜŞÜRÜCÜ VANA İçme suyu projeleri için ürettiğimiz 87PR model Basınç Düşürücü Vana artık WRAS ve NSF Reg4 S3 onaylıdır. 2”-12” arası çaplar için 16 bar (230 psi) maksimum çalışma basıncında WRAS ve NSF testlerini başarıyla geçmiştir.

TÜRKİYE’DE İLK VE TEK WRAS VE NSF ONAYLI BASINÇ DÜŞÜRÜCÜ VANA

İçme suyu projeleri için ürettiğimiz 87PR model Basınç Düşürücü Vana artık WRAS ve NSF Reg4 S3 onaylıdır. 2”-12” arası çaplar için 16 bar (230 psi) maksimum çalışma basıncında WRAS ve NSF testlerini başarıyla geçmiştir.

Detay
700 SERİSİ. MAKSİMUM PERFORMANS. MİNİMUM BASINÇ KAYBI Armaş 700 serisi otomatik hidrolik kontrol vanaları, yüksek akış miktarlarında minimum basınç kaybı altında, kavitasyona karşı maksimum direnç gösterecek biçimde “Globe” gövde model tipinde dizayn edilmiştir.

700 SERİSİ. MAKSİMUM PERFORMANS. MİNİMUM BASINÇ KAYBI

Armaş 700 serisi otomatik hidrolik kontrol vanaları, yüksek akış miktarlarında minimum basınç kaybı altında, kavitasyona karşı maksimum direnç gösterecek biçimde “Globe” gövde model tipinde dizayn edilmiştir.

Detay
UL / FM ONAYLI TEST VE DRENAJ VANASI Yangın sprinkler tesisatları için ürettiğimiz UL/FM onaylı Test ve Drenaj Vanası, 1”, 1¼”, 1½

UL / FM ONAYLI TEST VE DRENAJ VANASI

Yangın sprinkler tesisatları için ürettiğimiz UL/FM onaylı Test ve Drenaj Vanası, 1”, 1¼”, 1½" ve 2" çaplarında 300 PSI çalışma basıncı için K Faktör K5.6 ve K8 olarak mevcuttur.

Detay
UL ONAYLI ISLAK ALARM VANALARI Armaş FCV Islak Alarm Vanaları, donma tehlikesi barındırmayan ıslak uygulamalar için tasarlanmıştır. Tesisat içerisinde bekleyen basınçlı su, yangın sebebiyle devreye giren sprinkler ile deşarj edilir.

UL ONAYLI ISLAK ALARM VANALARI

Armaş FCV Islak Alarm Vanaları, donma tehlikesi barındırmayan ıslak uygulamalar için tasarlanmıştır. Tesisat içerisinde bekleyen basınçlı su, yangın sebebiyle devreye giren sprinkler ile deşarj edilir.

Detay
Güvenilirlik: Farklı Debilerde Etkin Filtrasyon AutoFlush® otomatik olarak kendi kendini temizleme ve kesintisiz filtrasyon ile limitsiz çözümler sunar

Güvenilirlik: Farklı Debilerde Etkin Filtrasyon

AutoFlush® otomatik olarak kendi kendini temizleme ve kesintisiz filtrasyon ile limitsiz çözümler sunar

Detay
500 SERİSİ. MÜKEMMEL SONUÇLAR İÇİN DOĞRU SULAMA Düşük Maliyet, Düşük debilerde bile harika modülasyon ve farklı basınç aralıklarında çalışma

500 SERİSİ. MÜKEMMEL SONUÇLAR İÇİN DOĞRU SULAMA

Düşük Maliyet, Düşük debilerde bile harika modülasyon ve farklı basınç aralıklarında çalışma

Detay

Suyun değerini biliyor, korumak için değerli teknolojiler geliştiriyoruz.

Referanslarımız

T.C. Cumhurbaşkanlığı
T.C. Başkanlığı
Nestle
Marmaray
Hilton
Dubai Legend Golf Course
Kuwait Oil Company
Abu Dhabi Presidential Palace
Pullman Hotels
Ashgabat Airport
Dubai Municipality
Engineering Office
Timsah Arena
Milli İstihbarat Teşkilatı
Sabiha Gökçen Airport
Unilever
Nurol Holding
TCDD
TİGEM
Jeddah Municipality
Vodafone Park
Amelia Hotels
ASKİ
Crystal Hotels Group
SASKİ
NEF
KOSKİ
YDA
ASAT
TJK
Türk Silahlı Kuvvetleri
T.C. Adalet Bakanlığı
UNDP
Central Water Authority
TAV Havalimanları
Ankara Üniversitesi-Ziraat Fakültesi
Sherwood Hotels